FK ČL Neštěmice vs FK Bílina

Datum a čas konání: 22.8.2020 17:00

Teplice odjeli s debaklem

Náš "A" tým čekají v tomto týdnu dvě herní prověrky. V sobotu nastoupí v rámci posledního kola základní skupiny Korona Cupu na domácím hřišti proti SK Roudnice nad Labem. Dnes na náš stadion zavítala U18 ligových Teplic.

Utkání začalo z ostra a už v páté minutě využil zaváhání obránců Teplic, kteří neodhadli odskok míče Lácha a parádním halfvolejem zpoza šestnáctky otevřel skóre. V 9.minutě zahrával trestný kop z boku hřiště Pavlíček, jeho centr si našel Martínek a nedal brankáři hostů žádnou šanci. Ve 20.minutě si naskočil na rohový kop Memetiho opět Martínek, branku však těsně netrefil. O dvě minuty později přišla chyba ve středu pole, sólový únik však včasným vyběhnutím zlikvidoval Reischel. O dalších 120 vteřin později přišla identická chyba a hosté snížili na 2:1. Minutu na to se nepodařil odkop domácímu brankáři, oblouček směřující do naší opuštěné brány však bravurně Ondra Reischel zastavil. O chvilku později na druhé straně našel zpětnou přihrávkou Memeti Pavlíčka a ten placírkou k tyči vrátil našemu mužstvu dvoubrankové vedení. Ve 30.minutě propadl rohový kop k Martínkovi a ten křížnou střelou zvýšil na 4:1. O tři minutky později získal míč Pavlíček, počkal na vyběhnutí Láchy z ofsajdu a poté ho vyzval ke skórování. Brankové hody prvního poločasu ukončil Pavlíček, dostal se před hostujícího brankáře a pokořil jej jesličkami. Úplnou tečku za první částí udělal Čisár, pěkně se uvolnil, jen jeho střele stálo v cestě břevno.

Druhý poločas začal ještě svižněji. Čisár přenesl přes vápno míč na Adamce a ten parádní střelou zvýšil na 7:1. Pět minut po začátku druhé části hry zahrával volný přímý kop Memeti. Našel dnes nezastavitelného Martínka a ten podle svých slov trefil svůj první hattrick od přípravky. V 55.minutě včas vyběhl Hrabánek a zneškodnil přihrávku skrz malé vápno. V 68.minutě a opět velmi povedená střela. Tentokrát z dílny Memetiho, nejprve se otřela o levou tyč a poté zaplula do sítě. O dvě minuty později orazítkoval Klaser tyč. Na druhé straně se zaskvěl Hrabánek, který nebezpečnou střelu vyrazil. Šestnáct minut před konečným hvizdem došlo k nedorozumění mezi obráncem a brankářem Hrabánkem, ten zatáhl hráče střílejícího do prázdné brány, následovala červená karta, penalta a branka v naší síti. V poslední desetiminutovce se skóre ještě mohlo pohnout na obou stranách. Nejprve střelu Láchy z trestného kopu s námahou vytěsnil brankář Teplic na rohový kop, aby hostující hráč tři minuty před koncem po rychlé kombinaci přestřelil naší bránu. Konečný výsledek po závěrečném hvizdu, tak byl příznivý pro naše áčko v poměru 9:2.

Hodnocení trenéra: "Soupeř hrál vyloženě mládežnický fotbal a s ním nemohl uspět. Kluci dnes měli velkou chuť. Byli jsme v pohybu, včas jsme posouvali míč a dostávali se do jedné šance za druhou. Prakticky jsme neměli problémovou pasáž. Ale pozor, musíme se takhle prezentovat i v dalších zápasech. V sobotu nás Roudnice určitě prověří daleko více."

FK ČL Neštěmice - FK Teplice U18   9:2 (6:1)

Branky: 10., 30., 50.Martínek, 5., 32.Lácha, 27., 37.Pavlíček, 46.Adamec, 69.Memeti - 26., 74.PK

ŽK: 0:0

ČK: Hrabánek - 0