FK ČL Neštěmice vs FK Bílina

Datum a čas konání: 22.8.2020 17:00

Áčko skupinu vyhrálo, s Roudnicí doma padlo

K poslednímu utkání v základní skupině Korona Cupu přicestovala do Neštěmic SK Roudnice nad Labem. Výsledek utkání již nemohl nic změnit na našem prvenství ve skupině.

Do první velké příležitosti se dostal Jakub Reischel, po rychlém převzetí míče obešel vyběhnutého brankáře hostí, ale z velkého úhlu mířil vedle. V 11.minutě pronikl do vápna Čisár, brankář však jeho střelu vyrazil, Klaser už se k dorážce nedostal. O dvě minuty později přišla ztráta ve středu pole, hosté předvedli rychlou narážečku, Reischel však v pádu míč nohou vyrazil. Ve 24.minutě došlo ke ztrátě tentokrát u lajny, přízemní přihrávku do šestnáctky netrefil jeden ze stoperů, naštěstí míč nedosedl dobře ani na kopačku hostujícího hráče. Roudnice se však radovala o tři minuty později, útočník převzal míč na vápně, kličkou obešel vybíhajícího Reischela a prohrávali jsme. Ve 35.minutě přišla další ztráta u lajny, rychlá přihrávka před bránu, domácí brankář si s první střelou poradil, na dorážku již nedosáhl - 0:2.

Ve druhém poločase jsme chtěli být aktivnější a častěji na míči. To se celkem i dařilo, do nebezpečných příležitostí jsme se však nedostávali a naše střely ze střední vzdálenosti létaly vysoko nad. Až v 73.minutě dostal přihrávku v přečíslení Vondráček, ale svou střelu namířil jen do gólmana hostí. O deset minut později přišla již několikátá ztráta míče u autové čáry, opět rychlá přihrávka na vápno, tentokrát hostující útočník těsně minul. Pět minut před koncem přišel poslední zajímavý moment. Hrabánek špatně odkopl, míč dokázali hosté dostat do vápna. Útočník chtěl obráncům zamotat hlavu, to se i povedlo, domácí brankář však svou chybu stačil napravit a tak utkání skončilo naší porážkou 0:2.

Hodnocení trenéra: "Dnešní utkání ovlivnilo volno, které dostala větší část zkušených hráčů. Určitě se na to ale nebudeme vymlouvat. Naskočili mladí a dorostenci. Musím je pochválit všechny, nejvíce Reissiga. Roudnice má též mladé mužstvo. Rozhodly naše individuální chyby."

FK ČL Neštěmice - SK Roudnice nad Labem   0:2 (0:2)

Branky: nikdo - 28.Matuszewski, 35.Slavíček

ŽK: 0:0

Sestava FK ČL Neštěmice: Reischel O. - Reischel J., Bernášek, Barnat P., Klaser M., Čisár, Reissig, Sloup, Barnat J., Horváth, Adamec / Hrabánek, Procházka, Baiger, Vondráček, Černý. Trenér: Deutsch