SK Liběšice vs FK ČL Neštěmice

Datum a čas konání: 31.10.2020 14:00

Všichni mládežníci za tři body, sloučené týmy prohrály

O víkendu byly v mistrovských soutěžích všechny naše mládežnické týmy. Všechny vyhrály a většina i výraznými rozdíly. Na body naopak nestačily naše sloučené výběry.

7.kolo Krajský přebor staršího dorostu

FK Slavoj Žatec - Starší dorost 1:7 (0:2)

Sestava FK ČL Neštěmice: Hrabánek - Berger, Král, Barvínek, Maňkoš, Polák, Procházka, Reissig, Vondráček, Reichmann, Císař / Baiger, John, Černý, Lerche, Beneš

Branky FK ČL Neštěmice: 2x Berger, Baiger, Reissig, Polák, Barvínek, John

Ohlas trenéra: V tomto zápase musíme jako trenéři vyzdvihnout přístup, nasazení a bojovnost. Kluci šli do zápasu s tím, že za každou cenu chtějí uspět a hned od začátku to na hřišti bylo znát. Už v desáté minutě jsme měli vést 3:0, ale opět nám selhala koncovka. Nicméně nám soupeř dále nabízel další příležitosti, a tak bylo jen otázkou času, kdy skóre navýšíme. Průběh zápasu byl zcela v naší režii, Žatec působil zaskočeně, bez šťávy, bez známek něčeho, čím by kladl odpor. Bohužel se zase opakovalo, že když máme výsledkově nahráno, tak ubereme plyn a necháme si vstřelit branku, kterou se soupeř udržuje ve hře. Poté se probudíme a začneme zase hrát. Tento scénář vývoje zápasu se podezřele opakuje a výsledek je pak zkreslený oproti tomu, co se děje na hřišti.Takže místo výsledku 0:15, nám zápas končí 1:7. Toto se ale proti kvalitnějším soupeřům nemusí vždy vyplatit. Nemůžeme si dovolit hrát se soupeři, jako kočka s myší! Takže celkově jsme spokojení. Byl tam přístup, nasazení, bojovnost, herní projev byl také kvalitní. Bota nás tlačí hlavně v koncovce, v prvním doteku převzetí do rychlosti a musíme nastavit kluky do zápasové mentální zralosti.

7.kolo Krajská soutěž dorostu

TJ Střekov/Brná - Mladší dorost 0:22 (0:9)

Sestava FK ČL Neštěmice: Štěpán - Bubla Jan, Dospěl, Bubla Jakub, Marek, Plašil, Ptošek, Rada, Štolfa, Šefl, Cinádr / Urban, Hajaš, Kolář, Šmahel

Branky FK ČL Neštěmice: 5x Dospěl, 3x Šefl, 2x Ptošek, 2x Urban, 2x Hajaš, 2x Bubla Jakub, Šmahel, Plašil, Marek, Cinádr, Štolfa, Rada

Ohlas trenéra: V utkání s momentálně nejslabším týmem soutěže jsme dominovali od první minuty a bylo jasné, že se bude řešit jen výše skóre. Střídali jsme krásné fotbalové akce v rychlosti s fázemi hry, kdy jsme byli líní a hráli tak, jak nám stačilo pro překonání soupeře. V těchto fázích hry hráli kluci na půl plynu a dost situací neodehráli naplno. V utkání jsme si vypracovali neskutečné množství šancí a je trestuhodné, že jsme poměnili sotva polovinu. Naše nesoustředěnost v zakončení nás stála výrazně lepší skóre.

7.kolo Krajský přebor starších žáků skupina "A"

Starší žáci - FK Rumburk 7:1 (2:1)

Sestava FK ČL Neštěmice: Schneider - Štěpnička, Hovorka, Svoboda, Kmoch, Běle, Hašek, Vokurka, Klepáček, Marek, Dvořák / Gubík, Hnízdo, Formánek, Vodvářka, Mucha

Branky FK ČL Neštěmice: 2x Dvořák, 2x Klepáček, Běle, Marek, Štěpnička

Ohlas trenéra: Začátek patřil našemu týmů a brzy jsme se dostali do vedení. I nadále se hrálo na polovině soupeře, ale z velké herní převahy jsme vytěžili už jen jednu branku. Špatně jsme se chovali hlavně v předfinální fázi. Těsně před poločasem jsme z jediné návštěvy hostů na naší polovině inkasovali.Začátek druhé poloviny jsme utkání definitivně zlomili. Hostům evidentně docházely síly, škoda jen dalších zahozených šancí. I přes vyšší výhru máme na čem pracovat, stále nedokážeme být soustředění na celý průběh utkání.

7.kolo Krajský přeor mladších žáků skupina "A"

Mladší žáci "A" - FK Rumburk 6:1 (2:0)

Sestava FK ČL Neštěmice: Plašil - Mikula, Nguyen, Olešnanik, Jetenský, Šticha, Šulc, Urban, Vymetal, Černý, Michňo, Sazeček, Lučka, Minh

Branky FK ČL Neštěmice: 3x Vymetal, Urban, Minh, vlastní

Ohlas trenéra: Poprvé jsme hráli doma na trávě na celou šíři a ze začátku bylo znát, že jsme si s velkým prostorem neuměli poradit. Ačkoliv jsme byli neustále v pohybu a vytvořili si dobrým napadáním a rychlým přechodem do útoku několik šancí, nebyli jsme schopni je proměnit. Asi po 10 minutách jsme přišli na výhodu šířky hřiště, začali dostávat míč i do krajních prostorů a zde pomocí kombinace na 1-2 dotyky jsme přecházeli, až příliš jednoduše, do zakončení. Shodou okolností jsme neproměnili žádnou velkou šanci, ale dali dva góly z nejméně nebezpečných situací. Na začátku druhého poločasu soupeř snížil a vypadalo to na drama. Kluci se probrali a začali opět dominovat svou rychlou kombinací. Několik příležitostí jsme nedotáhli do konce, ale i tak jsme přidali i díky dvoum asistencím našeho brankáře-středního záložníka 4 góly a zvítězili jsme zaslouženě nad soupeřem, kterého jsme nikdy neporazili, 6:1.

7.kolo II.třída mladších žáků

Mladší žáci "B" - FKA Velké Chvojno 3:1 (1:0)

Sestava FK ČL Neštěmice: Jankovský - Baňas, Kula, Struž, Válka, Fatka, Rulák, Ryttnauer, Horský, Vodička, Rop, Assad, Čisár, Plos

Branky FK ČL Neštěmice: Horský, Fatka, Vodička