FK Český Lev Neštěmice

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Český Lev Neštěmice
fknestemice.sklub.cz

Příští zápas

Šestá výhra v řadě, minimálně do zítřka jsme první

Šestá výhra v řadě, minimálně do zítřka jsme první

Osmé kolo 1.A třídy bylo minimálně na čtrnáct dní posledním. Do Neštěmic přicestovalo mužstvo Roudnice. Utkání se muselo hrát díky opatřením kvůli epidemii Covid-19 za zavřenými dvěřmi.

Utkání začalo ve svižném tempu. Z kluků byla patrná chuť se před pauzou rozloučit se třemi body. Paradoxně první velkou příležitost měli hosté. Míč za obranu propadl na malé vápno, Žáček byl však pozorný. Skóre se měnilo na druhé straně, nejprve v obrovské šanci selhal Lácha, míč hosté odkopli, ale po vysokém presinku se dostal k Pavlíčkovi a ten nás poslal do vedení. O čtyři minuty později se rychle přenesl míč k Al-Eraidimu, ten nízkým centrem vyzval Matěje Klasera a vedli jsme o dvě branky. V této chvíli nevěděli hosté kam dřív skočit, prakticky se nedokázali dostat z vlastní poloviny, ale naše koncovka byla nepřesná. A tak z čista jasna hosté ve 25.minutě snížili. Veterán Hubený poslal do vápna střílený centr, tak šikovně, že míč o tyč zaplul do naší branky. I ve zbytku poločasu se hrálo převážně na polovině Roudnice, ale obrovskou šanci si vytvořily oba týmy. Nejprve selhali hosté, když jejich útočník, neprostřelil Žáčka z osmi metrů. Na druhé straně byl Lácha dokonce v malém vápně, ale hlavou mířil vedle a do kabin se tak odcházelo za našeho vedení 2:1.

Druhý poločas se s tím prvním nedal vůbec srovnat. Míč si v klidu nenahrál ani jeden ze soupeřů, hra byla neurovnaná a Roudnice pomalu vyrovnávala hru. V 60.minutě byl ve vápně sražen Lácha a sám nařízený pokutový kop proměnil. Pojistku mohl přidat střídající Memeti, ale ve vyložené šanci nastřelil jen do hrudi brankáře Čížka. A musel tedy přijít trest, po rohovém kopu se k zakončení dostal nikým neatakovaný Možný a snížil opět na rozdíl jediné branky. V zápětí za brankářem hostů zvonila tyč, ale opět se schylovalo k nervy drásajícímu závěru. Minutu před koncem zahrávají hosté standardní situaci těsně za půlící čárou, míč po hlavičce končí v naší síti, pomezní rozhodčí i přes velké protesty hostů mává ofsajd, ten je patrný i na videozáznamu. Naši hráči nelenili, rychle rozehráli a za šestou výhrou v řadě dal pečeť svou druhou brankou v utkání Patrik Lácha.

Áčko, stejně jako všechny fotbalisty v celé republice čeká nucená pauza. Zatím na čtrnáct dní, ale vše rozhodne vývoj epidemie koronaviru.

 

FK ČL Neštěmice - SK Roudnice nad Labem   4:2 (2:1)

Branky: 60.(PK) a 90.Lácha, 11.Pavlíček, 15.Klaser M. - 25.Hubený, 75.Možný

ŽK: 1:3

Diváci: bez diváků

Sestava FK ČL Neštěmice: Žáček - Barnat, Pavlíček, Bernášek, Lácha, Klaser, M., Kubaška, Al-Eraidi, Adamec (38.Memeti), Reischel J. (55.Kubala), Horváth (68.Wajshajtl) / John, , Klaser T., Černý. Trenér: Deutsch

Rozhodčí: Slívko, Suchánek, Cvachoušek

Delegát: Dvorský

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FK ČL Neštěmice 8 27:10 21
2. FK Dobroměřice 8 36:12 20
3. FK Bílina 8 20:14 17
4. 1. FC Spořice 8 24:11 16
5. SK Černovice 8 22:24 16
6. SK Plaston Šluknov 8 20:19 15
7. TJ ČSAD Libouchec 7 28:15 13
8. SK Viktorie Ledvice 8 17:13 12
9. SK Liběšice 8 16:20 12
10. SK Roudnice n.L. 8 17:15 10
11. FK Rumburk 8 27:19 9
12. FK Klášterec n.O. 8 16:27 7
13. FK Chuderov 8 17:35 7
14. Proboštov 7 14:24 6
15. SK Ervěnice-Jirkov 8 9:23 5
16. TJ Střekov 6 3:32 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

FK ČL Neštěmice
SK Roudnice n.L.
4:2
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 6260
Posledních 30 dnů: 339 | Posledních 7 dnů: 84 | Poslední den: 6

© 2021 FK Český Lev Neštěmice | Všechna práva vyhrazena | profisport.vobecky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne