FK Český Lev Neštěmice

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Český Lev Neštěmice
fknestemice.sklub.cz

FK Český Lev Neštěmice
FK Jílové

12. kolo, So 26.11.2022 10:15

FK ČL Neštěmice2
FK Jílové3PP

FK Ústí n.L./Domoušice

14. kolo, So 19.11.2022 10:15

FK ČL Neštěmice3
FK Ústí n.L./Domoušice..2PP

FK ČL Neštěmice

13. kolo, So 12.11.2022 14:00

TJ Sokol Srbice4
FK ČL Neštěmice0

FK ČL Neštěmice

11. kolo, So 29.10.2022 14:30

TJ Spartak Perštejn3
FK ČL Neštěmice1

SK Brná

10. kolo, So 22.10.2022 10:15

FK ČL Neštěmice2
SK Brná3

TJ Sokol Horní Jiřetín

9. kolo, So 15.10.2022 10:15

FK ČL Neštěmice3
TJ Sokol Horní Jiřetín..1

FK ČL Neštěmice

8. kolo, So 8.10.2022 14:00

SK Černovice0
FK ČL Neštěmice2

FK Tatran Kadaň

7. kolo, So 1.10.2022 10:15

FK ČL Neštěmice4
FK Tatran Kadaň0

FK ČL Neštěmice

15. kolo, St 28.9.2022 10:30

FK Litoměřicko7
FK ČL Neštěmice0

FK ČL Neštěmice

6. kolo, Ne 25.9.2022 10:15

FK Krupka4
FK ČL Neštěmice3

Tabulka střelců

Střelci dospělý

12 - Uličný (Černiv)

10 - Čisár (Trmice)

4 - Kugler (Trmice)

3 - Marvan (Trnovany), Černý Stanislav (Neštěmice), Červený (Černiv), Lubas (Černiv), Bouška (Černiv), Turan (Libochovice), Formánek (Valtířov)

2 - Prágl (Černiv), Hesko (Černiv), Horák (Černiv), Vyleťal (Trmice), Jaroš (Trmice), Benáček (Trmice), Vávra David (Trmice), Kubala (Neštěmice), Poborský (Neštěmice), Vacata (Neštěmice), Bažant (Dolní Habartice), Horvát (Dolní Habartice), Fiala (Libochovice), Augusta (Libochovice), Řehák (Libochovice), Krahulík (Libochovice), Veselý (Prackovice)

1 - Preclík (Trnovany), Götz (Trnovany), Desenský (Trnovany), Nikodým (Trnovany), Fiala (Trnovany), Vondra (Trnovany), Kuzma (Trnovany), Simandl (Trnovany), Gaube (Černiv), Krebs (Černiv), Mareš (Černiv), Podařil (Černiv), Srbecký (Libochovice), Zůna (Libochovice), Šturm (Libochovice), Hudik (Libochovice), Gunar (Libochovice), Patyk (Valtířov), Novák (Valtířov), Šindelář (Valtířov), Vanša st. (Valtířov), Řezníček (Neštěmice), Černý Lukáš (Neštěmice), Nauš (Neštěmice), Maňkoš (Neštěmice), Schorsch (Neštěmice), Vokurka (Neštěmice), Ulrich (Neštěmice), Stukheil (Neštěmice), Reischel Jakub (Neštěmice), Hašek (Neštěmice), Běle (Neštěmice), Cibrik (Trmice), Hanko (Dolní Habartice), Lekner (Dolní Habartice), Jánský (Dolní Habartice), Melichar (Trmice), Bláha (Trmice)

 

Střelci dorost

9 - Konečný (Velké Březno)

7 - Fako (Košťany)

5 - Lučka (Košťany)

4 - Dvořák (Neštěmice)

2 - Kovář (Velké Březno), Mucha (Neštěmice), Hašek (Neštěmice), Kulovaný (Neštěmice), Ullman (Vaňov), Novotný (Vaňov), Kerhát (Benešov nad Ploučnicí), Matějovský (Košťany), Hejlík (Košťany), Matějovský (Košťany)

1 - Vichra (Velké Březno), Janík (Velké Březno), Hnízdo Radek (Neštěmice), Strýhal (Neštěmice), Vokurka (Neštěmice), Klepáček (Neštěmice), Henrich (Neštěmice), Abdilemit (Vaňov), Karim (Vaňov), Měchura (Košťany), Pavliš (Košťany), Zelinger (Boletice/Březiny), Šmucr (Boletice/Březiny), Volek (Boletice/Březiny)

 

Střelci starší žáci

7 - Zápotocký (Slaný)

6 - Vymetal (Neštěmice)

5 - Husák (Slaný)

4 - Krok (Neštěmice)

3 - Morgese (Chuderov), Jarolímek (Chuderov), Bauer (Slaný)

2 - Sychevskyi (Slaný), Císař (Slaný), Frajek (Košťany), Lučka (Košťany), Urban (Neštěmice), Nguyen (Neštěmice)

1 - Lučka (Neštěmice), Ulbrich (Neštěmice), Černý (Neštěmice), Kejla (Slaný), Turza (Slaný), Kudera (Březiny), Kudráč (Košťany), Domecký (Chuderov), Kaiser (Svádov), Ullmann (Vaňov)

 

Střelci mladší žáci

11 - Miko (Košťany)

7 - Kuhnl (Březiny)

5 - Nistor (Neštěmice), Pírek (Chuderov), Svoboda (Košťany)

3 - Miletín (Chuderov)

2 - Fatka (Neštěmice), Backa (Neštěmice), Jessalijev (Neštěmice), Dvořák (Neštěmice), Vašika (Březiny)

1 - Horváth (Duchcov), Kabát (Duchcov), Benda (Duchcov), Kosinský (Duchcov), Schmid (Litoměřicko), Mareš (Litoměřicko), Smržová (Litoměřicko), Ebom (Neštěmice), Rejthar (Březiny), Šulcová (Březiny), Strejček (Březiny), Sedlák (Chuderov), Karaba (Chuderov), Lebeda (Svádov), Fábry (Svádov), Hráč č.2 (Svádov), Demjan (Košťany), Aleško (Košťany)

 

Střelci starší přípravka

15 - Hunger (Děčín)

11 - Demjan Dan (Košťany)

9 - Rod (Chuderov)

7 - Houdek (Bohušovice), Erben (Oldřichov), Helwig (Košťany), Sanitrik (Košťany)

5 - Helcl (Děčín)

4 - Nehasil (Březiny), Drobková (Březiny), Kobr (Chuderov)

3 - Pavliš (Košťany), Hanuš (Košťany), Šturm (Březiny), Petr (Březiny), Karoly (Oldřichov), Hrubec (Chuderov), Pěkný (Chuderov)

2 - Kačkoš (Košťany), Demjan Pavel (Košťany), Šupka (Děčín), Kolářský (Březiny), Radoslav (Březiny), Danda (Neštěmice), Procházka Vojtěch (Svádov), Karchňák (Chuderov), Likař (Chuderov), Hnízdo (Chuderov), Pryl (Chuderov)

1 - Barák (Košťany), Míka (Košťany), Růžička (Svádov), Sutnar (Svádov), Procházka Daniel (Svádov), Chvatlina (Chuderov), Grund (Chuderov), Žalud (Chuderov), Hrubeš (Březiny), Koblasa (Neštěmice), Surmi (Neštěmice), Kačo (Neštěmice), Jancura (Neštěmice), Sochor (Oldřichov)

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. SK Brná 15 51:27 38
2. FK Tatran Kadaň 15 33:23 32
3. SK Baník Modlany 15 38:16 31
4. TJ Sokol Srbice 15 42:30 31
5. FK Baník Most-Souš "B" 15 37:24 27
6. FK Krupka 15 27:24 27
7. TJ Spartak Perštejn 15 34:28 26
8. FK Slavoj Žatec 15 32:31 22
9. FK Litoměřicko 14 34:26 20
10. FK ČL Neštěmice 15 30:39 19
11. TJ Sokol Horní Jiřetín 15 23:34 19
12. FK Jílové 15 26:34 18
13. TJ Oldřichov 15 22:33 18
14. FK Ústí n.L./Domoušice 15 26:46 10
15. ASK Lovosice 15 21:42 10
16. SK Černovice 14 19:38 9

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Pro-idea - tvorba www stránek FK Teplice FK Ústí nad Labem Město Ústí nad Labem Ústecký kraj Národní Sportovní Agentura MO Neštěmice TONASO Holding SČVK Nadační fond SEVEROČESKÁ VODA Nadace České pošty Spolchemie UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Počet návštěv: 40473
Posledních 30 dnů: 1906 | Posledních 7 dnů: 556 | Poslední den: 103

© 2023 FK Český Lev Neštěmice | Všechna práva vyhrazena | profisport.vobecky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne