FK ČL Neštěmice vs FK Bílina

Datum a čas konání: 22.8.2020 17:00

Áčko s Mostem finále těsně prohrálo

Korona Cup dospěl ke svému konci. Dnes nastoupil náš "A" tým k finálovému duelu na domácí půdě proti hráčům do devatenácti let Mosteckého fotbalového klubu.

Úvod utkání se nesl ve znamení spousty nepřesností. První vážnější situace se zrodila před naším pokutovým územím, ale střelu na vzdálenější tyč s přehledem chytil Čermák. O pět minut později přilétl centr do vápna, Bernášek nezvládl odkop, domácí brankář však opět na svém místě. O minutu později si na druhé straně narazil Lácha s Klaserem, ale střelu ve vyložené šanci poslal vysoko nad. Ve 22.minutě vysunul Lácha nabíhajícího Čisára, ten posunul na Memetiho, ten vše vyřešil k dokonalosti, když našel na malé vápno přibíhajícího Patrika Láchu a první branka utkání byla na světě. O tři minuty později se k zakončení bodlem z hranice vápna dostal Pavlíček, ale hostujícího brankáře nevystřašil. Z následného rychlého protiútoku se ocitl před osamoceným brankářem Neštěmic Holdy a střelou na zadní tyč vyrovnal. Na začátku 33.minuty se uvolnil Čisár, jeho zakončení propadlo hostujícímu brankáři, před dorážejícím Láchou však včas zakročil obránce hostí na roh. Po následné stadardní situaci se míč dostal k Pavlíčkovi, ten ho od lajny připravil Klaserovi a po další pohledné akci jsme opět vedli.Tečku za prvním dějistvím udělal samostatný únik Holdyho na domácího brankáře, naštěstí netrefil bránu.

Úvod druhého poločasu upadl do velkého podprůměru a ani jednomu týmu se nechtělo moc hrát. Až v šedesáté minutě obešel svého strážce Čisár, zatáhl míč do vápna, střelou překonal i hostujícího gólmana, míč z brány však vykopl vracející se obránce. O pět minut později přišel závár a trojici střel na branku Mostu, ani jedna na vstřelení gólu nestačila. V 74.minutě Čisár opět provětral svého obránce, přihrál Láchovi, ten střelou placírkou neuspěl. O chvíli později se na branku hostujícího celku řítil Čisár sám, brankáře neprostřelil. O tři minuty později přišlo první varování. Přečíslení Mostu vedlo k nepovedené, ale přesto nepříjemné střele na domácí branku, Čermák pohotově zasáhl nohou. Po následném rohovém kopu byl už bez šance. Na malém vápně se ocitl osamocený hráč Mostu a hlavou vyrovnal. V 82.minutě přišlo rozhodnutí. Paradoxně jsme zahrávali rohový kop, propadli jsme v hlouby pole a rychlý kontr soupeř využil ke vstřelení vítězné branky. V závěru jsme se do žádného tlaku nedostali, naopak dvě minuty před koncem zazvonila nenápadná střela o naše břevno. Ve finále jsme tak nestačili na mladíky z Mostu a podlehli jim na domácím hřišti 2:3.

FK ČL Neštěmice - Mostecký fotbalový klub   2:3 (2:1)

Branky: 22.Lácha, 34.Klaser - 27., 82.Holdy, 78.Relich

ŽK: 0:0

Sestava FK ČL Neštěmice: Čermák - Barnat P., Pavlíček, Bernášek, Lácha, Klaser, Doskočil, Kubala Memeti, Čisár, Adamec / Reischel O., Barnat J., Černý. Trenér: Deutsch