17. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
FK Baník Most-Souš "B"..1
FK ČL Neštěmice0
16. kolo, So 9.3.2024 10:15
FK ČL Neštěmice3
Proboštov4PP
15. kolo, So 2.3.2024 10:15
FK ČL Neštěmice5
SK Černovice0
14. kolo, So 11.11.2023 14:00
FK Slavoj Žatec1
FK ČL Neštěmice5
13. kolo, So 4.11.2023 10:15
FK ČL Neštěmice7
FK Jílové0
12. kolo, So 28.10.2023 14:30
SK Viktorie Ledvice4
FK ČL Neštěmice3
11. kolo, So 21.10.2023 10:15
FK ČL Neštěmice2
SK Brná1
10. kolo, Ne 15.10.2023 16:00
FK Tatran Kadaň3
FK ČL Neštěmice2PP
9. kolo, So 7.10.2023 10:15
FK ČL Neštěmice1
TJ Oldřichov0
8. kolo, Ne 1.10.2023 16:00
FK Ústí nad Labem2
FK ČL Neštěmice3PP
18. kolo, So 23.03 10:15
FK ČL Neštěmice
SK Baník Modlany
19. kolo, So 30.03 16:30
TJ Sokol Srbice
FK ČL Neštěmice
20. kolo, So 06.04 10:15
FK ČL Neštěmice
FK Litoměřicko
21. kolo, So 13.04 10:15
FK ČL Neštěmice
SK STAP-TRATEC Vilémov..
22. kolo, So 20.04 10:30
FK Krupka
FK ČL Neštěmice
23. kolo, So 27.04 10:15
FK ČL Neštěmice
FK Ústí nad Labem
24. kolo, So 04.05 10:30
TJ Oldřichov
FK ČL Neštěmice
25. kolo, So 11.05 10:15
FK ČL Neštěmice
FK Tatran Kadaň
26. kolo, So 18.05 17:00
SK Brná
FK ČL Neštěmice
27. kolo, So 25.05 10:15
FK ČL Neštěmice
SK Viktorie Ledvice
13. kolo, Ne 19.11.2023 13:30
FK ČL Neštěmice2
TJ FK Malečov0
12. kolo, So 11.11.2023 10:30
FK Slovan Chabařovice0
FK ČL Neštěmice8
11. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
FK ČL Neštěmice3
SK Hraničář Petrovice..1
10. kolo, So 28.10.2023 14:30
TJ Spartak Tisá1
FK ČL Neštěmice0
9. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
FK ČL Neštěmice6
TJ Skorotice0
8. kolo, So 14.10.2023 16:00
TJ Střekov3
FK ČL Neštěmice4PR
7. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
FK ČL Neštěmice8
TJ Přestanov2
6. kolo, So 30.9.2023 14:00
MSK Trmice "B"1
FK ČL Neštěmice3
5. kolo, So 23.9.2023 10:30
TJ Libouchec "B"1
FK ČL Neštěmice4
3. kolo, So 9.9.2023 17:00
TJ Vaňov1
FK ČL Neštěmice3
14. kolo, Ne 24.03 15:00
FK ČL Neštěmice
TJ Dubice
15. kolo, So 30.03 14:00
TJ Povrly
FK ČL Neštěmice
16. kolo, Ne 07.04 16:30
FK ČL Neštěmice
TJ Vaňov
18. kolo, Ne 21.04 17:00
FK ČL Neštěmice
TJ Libouchec "B"
19. kolo, Ne 28.04 17:00
FK ČL Neštěmice
MSK Trmice "B"
20. kolo, So 04.05 14:00
TJ Přestanov
FK ČL Neštěmice
21. kolo, Ne 12.05 17:00
FK ČL Neštěmice
TJ Střekov
22. kolo, So 18.05 15:30
TJ Skorotice
FK ČL Neštěmice
23. kolo, Ne 26.05 17:00
FK ČL Neštěmice
TJ Spartak Tisá
24. kolo, So 01.06 17:00
SK Hraničář Petrovice..
FK ČL Neštěmice
14. kolo, So 16.3.2024 13:00
FK Varnsdorf4
FK ČL Neštěmice0
13. kolo, So 2.3.2024 11:00
FK ČL Neštěmice5
SK Černovice/Perštejn..3
12. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
FK ČL Neštěmice2
SK Junior Teplice4
11. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
FK Bílina3
FK ČL Neštěmice4PP
10. kolo, So 28.10.2023 10:00
FK ČL Neštěmice3
FK Litoměřicko2
9. kolo, So 21.10.2023 13:30
FK ČL Neštěmice3
VOŠ a SOŠ Roudnice n.L..2PP
8. kolo, So 14.10.2023 16:00
FK Chuderov/Chabařovic..1
FK ČL Neštěmice5
7. kolo, So 7.10.2023 13:30
FK ČL Neštěmice3
FK JUNIOR Děčín1
5. kolo, So 23.9.2023 13:30
FK ČL Neštěmice1
FK Varnsdorf3
4. kolo, Ne 17.9.2023 10:00
SK Černovice/Perštejn..4
FK ČL Neštěmice7
16. kolo, Ne 31.03 10:00
FK JUNIOR Děčín
FK ČL Neštěmice
17. kolo, So 06.04 13:30
FK ČL Neštěmice
FK Chuderov/Chabařovic..
18. kolo, Ne 14.04 10:00
VOŠ a SOŠ Roudnice n.L..
FK ČL Neštěmice
19. kolo, So 20.04 10:00
FK Litoměřicko
FK ČL Neštěmice
21. kolo, So 04.05 10:00
SK Junior Teplice
FK ČL Neštěmice
22. kolo, Ne 12.05 10:00
SK Černovice/Perštejn..
FK ČL Neštěmice
23. kolo, So 18.05 10:00
FK ČL Neštěmice
FK Varnsdorf
25. kolo, So 01.06 10:00
FK ČL Neštěmice
FK JUNIOR Děčín
26. kolo, So 08.06 14:00
FK Chuderov/Chabařovic..
FK ČL Neštěmice
27. kolo, So 15.06 10:00
FK ČL Neštěmice
VOŠ a SOŠ Roudnice n.L..
14. kolo, So 16.3.2024 14:30
FK ČL Neštěmice7
TJ Dobříň0
13. kolo, So 18.11.2023 10:00
SK Sokol Brozany2
FK ČL Neštěmice9
12. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
FK ČL Neštěmice5
ASK Lovosice1
11. kolo, So 4.11.2023 13:30
FK ČL Neštěmice3
FK Varnsdorf0
10. kolo, Ne 29.10.2023 10:00
TJ Dynamo Podlusky2
FK ČL Neštěmice3
9. kolo, Ne 22.10.2023 11:45
FK ČL Neštěmice6
FK Slovan Chabařovice/..2
8. kolo, Ne 15.10.2023 12:00
FK JUNIOR Děčín2
FK ČL Neštěmice3
7. kolo, Ne 8.10.2023 12:30
FK ČL Neštěmice11
FK Jiskra Modrá1
6. kolo, Ne 1.10.2023 10:00
VOŠ a SOŠ Roudnice n.L..3
FK ČL Neštěmice6
5. kolo, So 23.9.2023 16:00
FK ČL Neštěmice0
TJ Sokol Pokratice - L..6
15. kolo, So 23.03 13:30
FK ČL Neštěmice
TJ Sokol Srbice/Modlan..
16. kolo, Ne 31.03 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..
FK ČL Neštěmice
17. kolo, Ne 07.04 13:30
FK ČL Neštěmice
VOŠ a SOŠ Roudnice n.L..
18. kolo, So 13.04 10:00
FK Jiskra Modrá
FK ČL Neštěmice
19. kolo, Ne 21.04 14:00
FK ČL Neštěmice
FK JUNIOR Děčín
20. kolo, Ne 28.04 10:00
FK Slovan Chabařovice/..
FK ČL Neštěmice
21. kolo, St 01.05 17:00
FK ČL Neštěmice
TJ Dynamo Podlusky
22. kolo, So 04.05 10:00
FK Varnsdorf
FK ČL Neštěmice
14. kolo, So 16.3.2024 10:00
FK ČL Neštěmice7
SK Sokol Brozany4
13. kolo, So 18.11.2023 10:00
FK Rumburk8
FK ČL Neštěmice1
12. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
FK Bílina/Oldřichov5
FK ČL Neštěmice1
11. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
FK ČL Neštěmice5
FK Litoměřicko1
9. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
TJ Dynamo Podlusky5
FK ČL Neštěmice2
8. kolo, So 14.10.2023 10:00
FK ČL Neštěmice5
SK Březiny4
7. kolo, Ne 8.10.2023 10:00
SK Bezděkov/Roudnice5
FK ČL Neštěmice3
6. kolo, So 30.9.2023 10:00
FK ČL Neštěmice1
ASK Lovosice4
5. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
SK Sokol Brozany4
FK ČL Neštěmice3
4. kolo, So 16.9.2023 10:00
FK ČL Neštěmice3
FK Rumburk1
15. kolo, Ne 24.03 10:00
ASK Lovosice
FK ČL Neštěmice
16. kolo, So 30.03 10:00
FK ČL Neštěmice
SK Bezděkov/Roudnice
17. kolo, Ne 07.04 10:00
SK Březiny
FK ČL Neštěmice
18. kolo, So 13.04 13:30
FK ČL Neštěmice
TJ Dynamo Podlusky
14. kolo, So 16.3.2024 11:45
FK ČL Neštěmice8
SK Sokol Brozany0
13. kolo, So 18.11.2023 11:45
FK Rumburk0
FK ČL Neštěmice7
12. kolo, Ne 12.11.2023 11:45
FK Bílina2
FK ČL Neštěmice6
11. kolo, Ne 5.11.2023 11:45
FK ČL Neštěmice3
FK Litoměřicko1
9. kolo, Ne 22.10.2023 11:45
TJ Dynamo Podlusky0
FK ČL Neštěmice1
8. kolo, So 14.10.2023 11:45
FK ČL Neštěmice4
SK Březiny1
7. kolo, Ne 8.10.2023 11:45
SK Bezděkov/Roudnice1
FK ČL Neštěmice11
6. kolo, So 30.9.2023 11:45
FK ČL Neštěmice3
ASK Lovosice1
5. kolo, Ne 24.9.2023 11:45
SK Sokol Brozany1
FK ČL Neštěmice2PP
4. kolo, So 16.9.2023 11:45
FK ČL Neštěmice8
FK Rumburk0
15. kolo, Ne 24.03 10:00
ASK Lovosice
FK ČL Neštěmice
16. kolo, So 30.03 10:00
FK ČL Neštěmice
SK Bezděkov/Roudnice
17. kolo, Ne 07.04 10:00
SK Březiny
FK ČL Neštěmice
18. kolo, So 13.04 15:15
FK ČL Neštěmice
TJ Dynamo Podlusky
17. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
FK Baník Most-Souš "B"..1
Muži A0
14. kolo, So 16.3.2024 14:30
Mladší dorost7
TJ Dobříň0
14. kolo, So 16.3.2024 13:00
FK Varnsdorf4
Starší Dorost0
14. kolo, So 16.3.2024 11:45
Mladší žáci8
SK Sokol Brozany0
14. kolo, So 16.3.2024 10:00
Starší žáci7
SK Sokol Brozany4
16. kolo, So 9.3.2024 10:15
Muži A3
Proboštov4PP
13. kolo, So 2.3.2024 11:00
Starší Dorost5
SK Černovice/Perštejn..3
15. kolo, So 2.3.2024 10:15
Muži A5
SK Černovice0
13. kolo, Ne 19.11.2023 13:30
Muži B2
TJ FK Malečov0
13. kolo, So 18.11.2023 11:45
FK Rumburk0
Mladší žáci7
18. kolo, So 23.03 10:15
Muži A
SK Baník Modlany
15. kolo, So 23.03 13:30
Mladší dorost
TJ Sokol Srbice/Modlan..
15. kolo, Ne 24.03 10:00
ASK Lovosice
Starší žáci
15. kolo, Ne 24.03 10:00
ASK Lovosice
Mladší žáci
14. kolo, Ne 24.03 15:00
Muži B
TJ Dubice
16. kolo, So 30.03 10:00
Starší žáci
SK Bezděkov/Roudnice
16. kolo, So 30.03 10:00
Mladší žáci
SK Bezděkov/Roudnice
15. kolo, So 30.03 14:00
TJ Povrly
Muži B
19. kolo, So 30.03 16:30
TJ Sokol Srbice
Muži A
16. kolo, Ne 31.03 10:00
FK JUNIOR Děčín
Starší Dorost
Úvod / Reklamní předměty
1. | SK Brná | 17 | 65:30 | 42 |
2. | FK Ústí nad Labem | 17 | 50:30 | 38 |
3. | TJ Sokol Srbice | 17 | 52:36 | 36 |
4. | FK Baník Most-Souš "B" | 17 | 37:23 | 34 |
5. | Proboštov | 17 | 45:36 | 33 |
6. | FK ČL Neštěmice | 17 | 46:29 | 30 |
7. | SK Černovice | 17 | 34:21 | 29 |
8. | SK STAP-TRATEC Vilémov | 17 | 47:40 | 29 |
9. | FK Litoměřicko | 17 | 46:32 | 26 |
10. | FK Tatran Kadaň | 17 | 32:29 | 26 |
11. | TJ Oldřichov | 17 | 38:37 | 24 |
12. | SK Viktorie Ledvice | 17 | 35:50 | 20 |
13. | SK Baník Modlany | 17 | 29:45 | 17 |
14. | FK Slavoj Žatec | 17 | 22:51 | 14 |
15. | FK Jílové | 17 | 12:48 | 6 |
16. | FK Krupka | 17 | 16:69 | 4 |
1. | FK ČL Neštěmice | 12 | 46:14 | 29 |
2. | TJ Střekov | 12 | 54:22 | 28 |
3. | TJ Dubice | 12 | 33:29 | 27 |
4. | TJ Vaňov | 12 | 36:27 | 25 |
5. | TJ FK Malečov | 12 | 39:19 | 22 |
6. | SK Hraničář Petrovice | 12 | 40:27 | 22 |
7. | TJ Spartak Tisá | 12 | 26:23 | 21 |
8. | TJ Přestanov | 12 | 45:41 | 18 |
9. | TJ Povrly | 12 | 34:38 | 12 |
10. | FK Slovan Chabařovice | 11 | 29:41 | 12 |
11. | TJ Skorotice | 12 | 16:51 | 9 |
12. | TJ Libouchec "B" | 11 | 19:49 | 3 |
13. | MSK Trmice "B" | 12 | 19:55 | 3 |
1. | FK Varnsdorf | 13 | 60:16 | 35 |
2. | FK ČL Neštěmice | 13 | 38:33 | 23 |
3. | FK Litoměřicko | 12 | 23:17 | 19 |
4. | VOŠ a SOŠ Roudnice n.L. | 12 | 35:21 | 18 |
5. | SK Junior Teplice | 12 | 22:42 | 17 |
6. | FK JUNIOR Děčín | 12 | 24:26 | 15 |
7. | FK Bílina | 12 | 27:39 | 14 |
8. | SK Černovice/Perštejn | 12 | 26:41 | 13 |
9. | FK Chuderov/Chabařovice | 12 | 14:34 | 11 |
10. | SK Ervěnice-Jirkov | 0 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Sokol Pokratice -.. | 13 | 97:9 | 37 |
2. | FK ČL Neštěmice | 14 | 74:27 | 36 |
3. | FK JUNIOR Děčín | 12 | 66:19 | 28 |
4. | FK Varnsdorf | 14 | 80:38 | 27 |
5. | TJ Dynamo Podlusky | 14 | 55:31 | 27 |
6. | TJ Sokol Srbice/Modlany | 13 | 58:25 | 23 |
7. | VOŠ a SOŠ Roudnice n.L. | 14 | 74:34 | 21 |
8. | ASK Lovosice | 14 | 51:41 | 15 |
9. | FK Slovan Chabařovice.. | 14 | 51:65 | 14 |
10. | TJ Dobříň | 12 | 21:63 | 9 |
11. | SK Sokol Brozany | 14 | 34:97 | 6 |
12. | FK Jiskra Modrá | 14 | 6:218 | 0 |
1. | FK Bílina/Oldřichov | 13 | 101:23 | 39 |
2. | FK Rumburk | 12 | 47:37 | 25 |
3. | SK Bezděkov/Roudnice | 12 | 46:51 | 22 |
4. | ASK Lovosice | 12 | 35:28 | 21 |
5. | FK ČL Neštěmice | 12 | 35:54 | 15 |
6. | SK Březiny | 13 | 31:42 | 14 |
7. | TJ Dynamo Podlusky | 13 | 37:43 | 13 |
8. | SK Sokol Brozany | 12 | 21:57 | 12 |
9. | FK Litoměřicko | 13 | 29:47 | 7 |
1. | FK ČL Neštěmice | 12 | 58:9 | 35 |
2. | ASK Lovosice | 12 | 48:19 | 29 |
3. | SK Březiny | 13 | 35:22 | 24 |
4. | TJ Dynamo Podlusky | 13 | 25:19 | 21 |
5. | FK Litoměřicko | 13 | 26:30 | 19 |
6. | SK Bezděkov/Roudnice | 12 | 24:40 | 15 |
7. | FK Bílina | 13 | 25:40 | 11 |
8. | SK Sokol Brozany | 12 | 12:40 | 7 |
9. | FK Rumburk | 12 | 17:51 | 7 |
Počet návštěv: 64820
Posledních 30 dnů: 2591 | Posledních 7 dnů: 451 | Poslední den: 30
© 2024 FK Český Lev Neštěmice | Všechna práva vyhrazena | profisport.vobecky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz