29. kolo, So 08.06 10:15

30. kolo, So 15.06 10:30

SK Černovice

Převaha na Most nestačila, rozhodčí neuznali tři naše branky

Druhé kolo krajského přeboru mají za sebou hráči našeho áčka. Po vítězné premiéře, když v minulém týdnu zvítězili na hřišti nováčka soutěže z Proboštova 3:2, se poprvé představili na domácím stadionu, když přivítali rezervu třetiligového FK Baník Most-Souš.

Utkání začínalo pomaleji. Oba týmy nechtěly udělat chybu. Tu první udělal domácí celek a nikým nehlídaný Bohó z blízkosti otevřel skóre. Iniciativu přebíral domácí celek, ale k velké šanci se nepropracoval, tedy až na hlavičku Láchy po trestném kopu Černého, která skončila v bráně hostujícího celku, branka pro ofsajd neplatila. Ve zbytku poločasu přišly ještě tři nebezpečné pokusy od domácích střelců, zejména ta Al-Eraidiho měla parametry nejnebezpečnější, ale brankář Behina vytáhl excelentní zákrok a udržel poločasové vedení pro hostující Most.

Druhý poločas se hrál podle not fotbalistů Neštěmic. Chvílemi mladící Baníku nevěděli kde jim hlava stojí, ale dnes domácí fotbalisté neměli střelecké štěstí, Střela střídajícího Rybyšára skončila na břevně, branky Bernáška a Al-Eraidiho nebyly uznány pro ofsajd. Dvakrát se v brankové příležitosti ocitl Dvořák. Stoprocentní příležitost měl Lácha. Hosté ve druhém poločase vyprodukovali dvě vážnější příležitosti, ale obě střely byly nepřesné a mířily nad bránu Čermáka. Devadesát minut v úmorném vedru nakonec tedy zvládl výsledkově lépe hostující Most a vyhrál 1:0.

Dnes naši kluci předvedli opravdu velmi dobrý výkon, který bohužel nevedl ke třem bodům. Rozhodčí našemu celku neuznali tři branky pro ofsajd. Hosté si vystačili s málem a nejtěsnější výhru ubránili. K dalšímu utkání cestujeme na hřiště Baníku Modlany, duel sehrajeme netradičně již v pátek 25.8. od 18:00.

FK ČL Neštěmice - FK Baník Most-Souš "B"   0:1 (0:1)

Branky: 18.Bohó