SK Liběšice vs FK ČL Neštěmice

Datum a čas konání: 31.10.2020 14:00

O víkendu hrály jen dorosty

O proběhlém víkendu se v mistrovských zápasech představili jen dorosty. Žáci v kraji měli volno. Mladší žáci v okrese utkání v Mojžíři odkládali.

6.kolo Krajský přebor staršího dorostu

Starší dorost - SK Štětí 7:2 (2:0)

Sestava FK ČL Neštěmice: John - Berger, Král, Lerche, Maňkoš, Polák, Procházka, Reissig, Vondráček, Reichmann, Schorsch / Baiger, Černý, Barvínek, Císař, Hrabánek

Branky FK ČL Neštěmice: 2x Barvínek, Reichmann, Procházka, Císař, Polák, Černý

Ohlas trenéra: Zápas se  přesunul kvůli nepřízni počasí na umělou trávu a to nám moc nenahrávalo. Chtěli jsme hrát kombinačně a to samozřejmě na menší ploše šlo hůře. Každopádně se od prvních minut hrálo na polovině soupeře a bylo jasné, že je otázkou času kdy soupeře zlomíme. Pořád nás, ale trápí neproměnování jasných příležitostí a to nás v náročnějších zápasech může mrzet. První poločas skončil poměrem 2:0, měl být 10:1. Ve druhém poločase se hosté snažili hrát více dopředu. a vyrovnali hru ve středu hřiště. To nám paradoxně otevřelo ještě větší možnosti na skórování a z jasných příležitostí se stali stoprocentní šance, které jsme už dokázalui proměnovat a výsledek se stal jednoznačným. V tréninku se musíme zaměřit na zakončení pod tlakem a nastavit tréninkovou disciplínu. Jedině tak můžeme v těžkých utkáních uspět!

6.kolo Krajská soutěž dorostu

Mladší dorost - FK Litoměřicko 1:6 (0:2)

Sestava FK ČL Neštěmice: Jaroš - Bubla Jan, Marek, Bubla Jakub, Štěpnička, Plašil, Ptošek, Rada, Seidel, Šefl, Dospěl / Štěpán, Štolfa, Cinádr, Kulovaný, Urban, John

Branka FK ČL Neštěmice: Dospěl

Ohlas trenéra: V utkání s nejsilnějším týmem soutěže jsme nastoupili s odhodláním soupeře zaskočit vlastní aktivitou. Díky napadání rozehrávky a podstupování soubojů jsme soupeře k ničemu nepustili a nezbývalo mu, než hrát dlouhé míče za obranu. Obrana však pracovala velmi kompaktně a soupeřovi hráči byli neustále v ofsajdu. Škoda, že jsme k naší aktivitě nepřidali více sebedůvěry s míčem a nedokázali několik útoků zužitkovat ve víc než v roh či útočný aut. První poločas se stal bitvou, my jsme neměli odvahu se prosadit a soupeř neměl odvahu riskovat rozehrávku, takže míč byl neustále ve vzduchu. Jedenkrát se nám stalo, že jsme prohráli dva souboje za sebou, k tomu jsme si dali po nekomunikaci vlastní gól a prohrávali jsme v poločase 0:2. Do druhého poločasu jsme nastoupili s větším odhodláním, protože jsme pochopili, že cesta nevede jinak, než větší fotbalovostí, začali jsme hrát s míčem u nohy a ne nad hlavou. Čím více se nám začalo dařit, tím více nám narůstala křídla. Je škoda, že tlak, kdy jsme soupeře nepustili s míčem u nohy na naší půlku, jsme nevyužili ke zdramatizování. Po brejku a gólu na 0:3 jsme sice dokázali okamžitě odpovědět a znovu se tlačili ke snížení o gól, ale dva neuhlídané rohy nás srazili. Po dobrém druhém poločase, kdy jsme se snažili hrát s míčem, nás nepřesnosti v předfinální fázi odsoudili k prohře. Pokud nedotáhneme slibné akce, nemůžeme vyhrát. Ukázalo se, že větší fotbalovost nestačí, že k efektivnímu výsledku je potřebná i síla a tou nás soupeř porazil.

Ve hře byly i naše sloučené týmy:

5.kolo 1.A třída dorostu skupina "B"

TJ ČSAD Libouchec - TJ Vaňov/Neštěmice 1:5 (0:2)

6.kolo II.třída starších žáků

FK Chuderov/Neštěmice - TJ Svádov-Olšinky 7:1 (3:1)

Žádné nadcházející události.

SK Roudnice n.L.