23. kolo, Ne 28.4.2024 16:00
FK ČL Neštěmice4
FK Ústí nad Labem3
22. kolo, So 20.4.2024 10:30
FK Krupka3
FK ČL Neštěmice5
21. kolo, So 13.4.2024 10:15
FK ČL Neštěmice3
SK STAP-TRATEC Vilémov..4PP
20. kolo, So 6.4.2024 10:15
FK ČL Neštěmice4
FK Litoměřicko0
19. kolo, So 30.3.2024 16:30
TJ Sokol Srbice4
FK ČL Neštěmice3
18. kolo, So 23.3.2024 10:15
FK ČL Neštěmice6
SK Baník Modlany1
17. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
FK Baník Most-Souš "B"..1
FK ČL Neštěmice0
16. kolo, So 9.3.2024 10:15
FK ČL Neštěmice3
Proboštov4PP
15. kolo, So 2.3.2024 10:15
FK ČL Neštěmice5
SK Černovice0
14. kolo, So 11.11.2023 14:00
FK Slavoj Žatec1
FK ČL Neštěmice5
24. kolo, So 04.05 10:30
TJ Oldřichov
FK ČL Neštěmice
25. kolo, So 11.05 10:15
FK ČL Neštěmice
FK Tatran Kadaň
26. kolo, So 18.05 17:00
SK Brná
FK ČL Neštěmice
27. kolo, So 25.05 10:15
FK ČL Neštěmice
SK Viktorie Ledvice
28. kolo, So 01.06 17:00
FK Jílové
FK ČL Neštěmice
29. kolo, So 08.06 10:15
FK ČL Neštěmice
FK Slavoj Žatec
30. kolo, So 15.06 10:30
SK Černovice
FK ČL Neštěmice
19. kolo, Ne 28.4.2024 17:00
FK ČL Neštěmice17
MSK Trmice "B"0
18. kolo, Ne 21.4.2024 17:00
FK ČL Neštěmice8
TJ Libouchec "B"0
16. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
FK ČL Neštěmice3
TJ Vaňov4
15. kolo, So 30.3.2024 14:00
TJ Povrly0
FK ČL Neštěmice8
14. kolo, Ne 24.3.2024 15:00
FK ČL Neštěmice7
TJ Dubice0
13. kolo, Ne 19.11.2023 13:30
FK ČL Neštěmice2
TJ FK Malečov0
12. kolo, So 11.11.2023 10:30
FK Slovan Chabařovice0
FK ČL Neštěmice8
11. kolo, Ne 5.11.2023 14:00
FK ČL Neštěmice3
SK Hraničář Petrovice..1
10. kolo, So 28.10.2023 14:30
TJ Spartak Tisá1
FK ČL Neštěmice0
9. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
FK ČL Neštěmice6
TJ Skorotice0
20. kolo, So 04.05 14:00
TJ Přestanov
FK ČL Neštěmice
21. kolo, Ne 12.05 17:00
FK ČL Neštěmice
TJ Střekov
22. kolo, So 18.05 15:30
TJ Skorotice
FK ČL Neštěmice
23. kolo, Ne 26.05 17:00
FK ČL Neštěmice
TJ Spartak Tisá
24. kolo, So 01.06 17:00
SK Hraničář Petrovice..
FK ČL Neštěmice
25. kolo, Ne 09.06 17:00
FK ČL Neštěmice
FK Slovan Chabařovice
26. kolo, So 15.06 16:00
TJ FK Malečov
FK ČL Neštěmice
20. kolo, Čt 27.6.2024 13:30
FK ČL Neštěmice3
FK Bílina0
19. kolo, So 20.4.2024 10:00
FK Litoměřicko2
FK ČL Neštěmice3PP
18. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
VOŠ a SOŠ Roudnice n.L..5
FK ČL Neštěmice0
17. kolo, So 6.4.2024 13:30
FK ČL Neštěmice1
FK Chuderov/Chabařovic..0
16. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
FK JUNIOR Děčín2
FK ČL Neštěmice3PP
14. kolo, So 16.3.2024 13:00
FK Varnsdorf4
FK ČL Neštěmice0
13. kolo, So 2.3.2024 11:00
FK ČL Neštěmice5
SK Černovice/Perštejn..3
12. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
FK ČL Neštěmice2
SK Junior Teplice4
11. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
FK Bílina3
FK ČL Neštěmice4PP
10. kolo, So 28.10.2023 10:00
FK ČL Neštěmice3
FK Litoměřicko2
21. kolo, So 04.05 10:00
SK Junior Teplice
FK ČL Neštěmice
22. kolo, Ne 12.05 10:00
SK Černovice/Perštejn..
FK ČL Neštěmice
23. kolo, So 18.05 10:00
FK ČL Neštěmice
FK Varnsdorf
25. kolo, So 01.06 10:00
FK ČL Neštěmice
FK JUNIOR Děčín
26. kolo, So 08.06 14:00
FK Chuderov/Chabařovic..
FK ČL Neštěmice
27. kolo, So 15.06 10:00
FK ČL Neštěmice
VOŠ a SOŠ Roudnice n.L..
22. kolo, So 4.5.2024 10:00
FK Varnsdorf0
FK ČL Neštěmice7
20. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
FK Slovan Chabařovice/..2
FK ČL Neštěmice9
19. kolo, Ne 21.4.2024 14:00
FK ČL Neštěmice1
FK JUNIOR Děčín0
18. kolo, So 13.4.2024 10:00
FK Jiskra Modrá0
FK ČL Neštěmice7
17. kolo, Ne 7.4.2024 13:30
FK ČL Neštěmice3
VOŠ a SOŠ Roudnice n.L..1
16. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
TJ Sokol Pokratice - L..3
FK ČL Neštěmice0
15. kolo, So 23.3.2024 13:30
FK ČL Neštěmice0
TJ Sokol Srbice/Modlan..3
14. kolo, So 16.3.2024 14:30
FK ČL Neštěmice7
TJ Dobříň0
13. kolo, So 18.11.2023 10:00
SK Sokol Brozany2
FK ČL Neštěmice9
12. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
FK ČL Neštěmice5
ASK Lovosice1
18. kolo, So 13.4.2024 13:30
FK ČL Neštěmice5
TJ Dynamo Podlusky3
17. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
SK Březiny3
FK ČL Neštěmice4
16. kolo, So 30.3.2024 10:00
FK ČL Neštěmice7
SK Bezděkov/Roudnice2
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
ASK Lovosice2
FK ČL Neštěmice6
14. kolo, So 16.3.2024 10:00
FK ČL Neštěmice7
SK Sokol Brozany4
13. kolo, So 18.11.2023 10:00
FK Rumburk8
FK ČL Neštěmice1
12. kolo, Ne 12.11.2023 10:00
FK Bílina/Oldřichov5
FK ČL Neštěmice1
11. kolo, Ne 5.11.2023 10:00
FK ČL Neštěmice5
FK Litoměřicko1
9. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
TJ Dynamo Podlusky5
FK ČL Neštěmice2
8. kolo, So 14.10.2023 10:00
FK ČL Neštěmice5
SK Březiny4
18. kolo, So 13.4.2024 15:15
FK ČL Neštěmice6
TJ Dynamo Podlusky1
17. kolo, Ne 7.4.2024 10:00
SK Březiny1
FK ČL Neštěmice3
16. kolo, So 30.3.2024 10:00
FK ČL Neštěmice4
SK Bezděkov/Roudnice1
15. kolo, Ne 24.3.2024 10:00
ASK Lovosice1
FK ČL Neštěmice3
14. kolo, So 16.3.2024 11:45
FK ČL Neštěmice8
SK Sokol Brozany0
13. kolo, So 18.11.2023 11:45
FK Rumburk0
FK ČL Neštěmice7
12. kolo, Ne 12.11.2023 11:45
FK Bílina2
FK ČL Neštěmice6
11. kolo, Ne 5.11.2023 11:45
FK ČL Neštěmice3
FK Litoměřicko1
9. kolo, Ne 22.10.2023 11:45
TJ Dynamo Podlusky0
FK ČL Neštěmice1
8. kolo, So 14.10.2023 11:45
FK ČL Neštěmice4
SK Březiny1
20. kolo, Čt 27.6.2024 13:30
Starší Dorost3
FK Bílina0
22. kolo, So 4.5.2024 10:00
FK Varnsdorf0
Mladší dorost7
19. kolo, Ne 28.4.2024 17:00
Muži B17
MSK Trmice "B"0
23. kolo, Ne 28.4.2024 16:00
Muži A4
FK Ústí nad Labem3
20. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
FK Slovan Chabařovice/..2
Mladší dorost9
18. kolo, Ne 21.4.2024 17:00
Muži B8
TJ Libouchec "B"0
19. kolo, Ne 21.4.2024 14:00
Mladší dorost1
FK JUNIOR Děčín0
22. kolo, So 20.4.2024 10:30
FK Krupka3
Muži A5
19. kolo, So 20.4.2024 10:00
FK Litoměřicko2
Starší Dorost3PP
18. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
VOŠ a SOŠ Roudnice n.L..5
Starší Dorost0
21. kolo, So 04.05 10:00
SK Junior Teplice
Starší Dorost
24. kolo, So 04.05 10:30
TJ Oldřichov
Muži A
20. kolo, So 04.05 14:00
TJ Přestanov
Muži B
25. kolo, So 11.05 10:15
Muži A
FK Tatran Kadaň
22. kolo, Ne 12.05 10:00
SK Černovice/Perštejn..
Starší Dorost
21. kolo, Ne 12.05 17:00
Muži B
TJ Střekov
23. kolo, So 18.05 10:00
Starší Dorost
FK Varnsdorf
22. kolo, So 18.05 15:30
TJ Skorotice
Muži B
26. kolo, So 18.05 17:00
SK Brná
Muži A
27. kolo, So 25.05 10:15
Muži A
SK Viktorie Ledvice
Úvod / Krajská soutěž dorostu - 2022/2023 / 11.kolo / FK ČL Neštěmice : TJ Sokol Srbice
FK ČL Neštěmice
4 : 0
(3:0)
TJ Sokol Srbice
Ohlas trenéra: Čekal nás velmi kvalitní soupeř. Od první minuty byla na klukách vidět obrovská snaha utkání zvládnout. Celý první poločas jsme soupeře prakticky do ničeho nepustili. Tedy až na pokutový kop, který hosté neproměnili. Byli jsme aktivnější, velmi bojovně naladění. Všechny souboje však probíhali fair-play. V defenzivě jsme si občas pomohli jednoduchým odkopem, ale jelikož soupeř bránil bez zajištění, tak jsme chodili do jednoho brejku za druhým a poločas nakonec dovedli do zasloužené výhry 3:0. Vstup do druhé části měl jasně lepší soupeř, ale náznaky svých šancí nedovedl do finální fáze. Hráli jsme velmi dobře po taktické stránce a výhra 4:0 je povzbuzením do další práce. Výhru kluci věnovali zesnulému panu Beránkovi.
1. | SK Brná | 23 | 83:43 | 54 |
2. | FK Ústí nad Labem | 23 | 63:38 | 50 |
3. | FK ČL Neštěmice | 23 | 71:43 | 43 |
4. | TJ Sokol Srbice | 23 | 65:53 | 43 |
5. | Proboštov | 23 | 57:45 | 42 |
6. | FK Baník Most-Souš "B" | 23 | 45:33 | 39 |
7. | SK STAP-TRATEC Vilémov | 23 | 66:55 | 39 |
8. | FK Litoměřicko | 23 | 64:48 | 38 |
9. | FK Tatran Kadaň | 23 | 41:41 | 37 |
10. | TJ Oldřichov | 23 | 49:47 | 34 |
11. | SK Viktorie Ledvice | 23 | 52:58 | 34 |
12. | SK Černovice | 23 | 44:39 | 32 |
13. | SK Baník Modlany | 23 | 34:58 | 21 |
14. | FK Slavoj Žatec | 23 | 31:73 | 18 |
15. | FK Jílové | 23 | 22:59 | 15 |
16. | FK Krupka | 23 | 25:79 | 13 |
1. | TJ Střekov | 17 | 81:31 | 43 |
2. | FK ČL Neštěmice | 17 | 89:18 | 41 |
3. | TJ FK Malečov | 18 | 60:31 | 34 |
4. | TJ Vaňov | 17 | 56:45 | 34 |
5. | TJ Dubice | 18 | 45:54 | 33 |
6. | TJ Přestanov | 17 | 69:52 | 30 |
7. | SK Hraničář Petrovice | 18 | 58:44 | 29 |
8. | TJ Spartak Tisá | 18 | 33:40 | 27 |
9. | FK Slovan Chabařovice | 17 | 48:60 | 22 |
10. | TJ Povrly | 18 | 45:65 | 17 |
11. | TJ Libouchec "B" | 16 | 33:71 | 12 |
12. | TJ Skorotice | 18 | 23:72 | 11 |
13. | MSK Trmice "B" | 17 | 32:89 | 6 |
1. | FK Varnsdorf | 17 | 81:19 | 47 |
2. | FK ČL Neštěmice | 18 | 46:42 | 33 |
3. | VOŠ a SOŠ Roudnice n.L. | 17 | 52:27 | 28 |
4. | FK Bílina | 18 | 41:50 | 26 |
5. | SK Junior Teplice | 17 | 25:47 | 25 |
6. | FK Litoměřicko | 17 | 29:38 | 20 |
7. | FK JUNIOR Děčín | 17 | 32:38 | 19 |
8. | SK Černovice/Perštejn | 17 | 34:56 | 19 |
9. | FK Chuderov/Chabařovice | 16 | 19:42 | 14 |
10. | SK Ervěnice-Jirkov | 0 | 0:0 | 0 |
1. | TJ Sokol Pokratice -.. | 21 | 128:20 | 55 |
2. | FK ČL Neštěmice | 21 | 101:36 | 51 |
3. | FK JUNIOR Děčín | 20 | 101:31 | 44 |
4. | TJ Sokol Srbice/Modlany | 21 | 87:40 | 43 |
5. | TJ Dynamo Podlusky | 21 | 69:40 | 39 |
6. | VOŠ a SOŠ Roudnice n.L. | 21 | 102:41 | 37 |
7. | FK Varnsdorf | 21 | 98:60 | 36 |
8. | ASK Lovosice | 21 | 86:60 | 29 |
9. | FK Slovan Chabařovice.. | 21 | 63:98 | 17 |
10. | TJ Dobříň | 21 | 33:103 | 15 |
11. | SK Sokol Brozany | 21 | 43:125 | 9 |
12. | FK Jiskra Modrá | 20 | 7:264 | 0 |
1. | FK Bílina/Oldřichov | 16 | 115:24 | 48 |
2. | SK Bezděkov/Roudnice | 16 | 68:61 | 31 |
3. | FK Rumburk | 16 | 54:72 | 28 |
4. | FK ČL Neštěmice | 16 | 57:64 | 27 |
5. | ASK Lovosice | 16 | 54:48 | 24 |
6. | SK Sokol Brozany | 16 | 34:68 | 18 |
7. | TJ Dynamo Podlusky | 16 | 45:52 | 16 |
8. | SK Březiny | 16 | 37:55 | 14 |
9. | FK Litoměřicko | 16 | 37:57 | 10 |
1. | FK ČL Neštěmice | 16 | 74:13 | 47 |
2. | ASK Lovosice | 16 | 72:31 | 36 |
3. | SK Březiny | 16 | 46:31 | 29 |
4. | TJ Dynamo Podlusky | 16 | 29:30 | 23 |
5. | FK Litoměřicko | 16 | 31:42 | 22 |
6. | SK Bezděkov/Roudnice | 16 | 40:48 | 21 |
7. | FK Rumburk | 16 | 37:63 | 16 |
8. | FK Bílina | 16 | 35:49 | 15 |
9. | SK Sokol Brozany | 16 | 21:78 | 7 |
Počet návštěv: 66208
Posledních 30 dnů: 1193 | Posledních 7 dnů: 493 | Poslední den: 29
© 2024 FK Český Lev Neštěmice | Všechna práva vyhrazena | profisport.vobecky@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze